Promocje

Z przyjemnością informujemy, że nasz salon bierze udział w kampanii „ Zobacz to z JZO” skierowanej do wszystkich  osób , które mają problemy z widzeniem.

 

Soczewki progresywne JZO

 

Okularowe soczewki progresywne są rozwiązaniem, które po raz pierwszy zostało zaproponowane prezbiopiom ponad 50 lat temu. Od tego czasu przeszły długą drogę zmian, z których każda miała na celu zapewnienie prezbiopom bardziej komfortowego użytkowania.

Na początku okulary z soczewkami progresywnymi wymagały od pacjentów sporego wysiłku adaptacyjnego. Potrzebna była wytrwałość i cierpliwość, aby nauczyć się z nich korzystać. Obecnie, najnowocześniejsze soczewki progresywne, zapewniają niemal natychmiastową adaptację.

 

Soczewki progresywne, a więc soczewki bazujące na płynnie zmieniającej się mocy optycznej, mogą charakteryzować się różnymi konstrukcjami,

a także różnymi technologiami wykorzystywanymi do ich wyprodukowania. Te dwa czynniki warunkują wygodę ich użytkowania, długość czasu potrzebnego na przyzwyczajenie się do nowych okularów, komfort widzenia.

 

W naszym salonie dowiesz się więcej oraz uzyskasz informacje na temat najlepszych rozwiązań dla Twoich oczu.

 

Zapraszamy na stronę www.zobacztozjzo.com.pl

 

Do końca marca 2018 - 40% taniej

 

Zobacz to z JZO!

© 2012 OKO Małgorzata Klafta